Киевская Армянская Община 2009-2012

У Вірменській церкві Чернівців відбувся концерт відомого в Європі музиканта Карла Немічека


"Осіннє рандеву".З концертною програмою під такою назвою завітав до Чернівців у перші дні осені відомий в Європі трубач Карл Немічек. Як з’ясувалось, музикант, котрий нині проживає в Німеччині, є вихідцем із Буковини. У нього в Чернівцях віднайшлось немало друзів та шанувальників. Про це свідчила вщент заповнена зала Вірменської церкви. Органний зал маестро вибрав через те, що більша частина концертних творів, котрі він виконував, супроводжувалась саме органною музикою.

Подробнее...
 
В Могилеві-Подільському згорів найпопулярніший вірменський ресторан

Це підпал, помста конкурентів чи замикання електропроводки?

Якось так співпадає – чим ближче до виборів, тим більше у Могилеві вогню. Минулої п’ятниці одна з місцевих газет опублікувала слова мера про те, що за останні роки місто стало спокійнішим, менш кримінальними.

 

Подробнее...
 
Марко Гресь: я не знаю і не бачу перепон за національною ознакоюМарко Гресь
Kоли ми починаємо згадувати історію, як вірмени з’явилися і в Києві, і в Україні, і в Західній Україні – це, передусім, були ремісники...

Подробнее...
 
Официальные новости РА E-mail
09.09.2010 08:17


Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня в Правительстве встретился с участниками всеармянского форума деятелей изобразительного искусства. Стартовавший 6 сентября 2010 года в Ереване двухдневный всеармянский форум проводится под девизом «Искусство и бизнес, искусство и Интернет». Он организован по инициативе Министерства диаспоры РА.

Подробнее...
 
Архітектурна перлина буде у новій «оправі»

У Вірменському соборі триває реставрація. Роботи тут проводять за кошти української та польської сторін. Цього року з міського бюджету на відновлення церкви виділили 1,5 млн. грн. За ці гроші мають відреставрувати дві брами у дворику і фасад собору.За словами начальника управління охорони історичного середовища Лілії Онищенко, найголовніша частина робіт у Вірменському соборі вже зроблена, але якби з держбюджету виділили стільки ж грошей, скільки з міського, то можна було би закінчити роботи цього року. “Зараз шукають гроші для ремонту проходу з вул. Лесі Українки на вул. Вірменську, тому що зробити фасад, а не зробити водопровід і мощення - безглуздо, - каже чиновниця. - До того ж під асфальтом збереглися кам’яні плити”.

Подробнее...
 


Страница 142 из 154
Ближайшие мероприятия общины: