Киевская Армянская Община 2009-2012

Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього ???????? E-mail


12 вересня 2010 року  в каплиці Св. Маштоця, відбулася Святкова літургія з нагоди релігійного Свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього ????????. Службу відправив голова Української єпархії Вірменської апостольської церкви архієпископ Григорис Бунатиян разом з настоятелем Київської парафії Тер Ованесом.


Подробнее...
 
Пам’яті Василя Стуса

РАЗМІК МАРКОСЯН БІЛЯ ХРЕСТА НА МОГИЛІ ВАСИЛЯ СТУСА. БАЙКОВЕ КЛАДОВИЩЕ, КИЇВ

 

Подробнее...
 
В Могилеві-Подільському згорів найпопулярніший вірменський ресторан

Це підпал, помста конкурентів чи замикання електропроводки?

Якось так співпадає – чим ближче до виборів, тим більше у Могилеві вогню. Минулої п’ятниці одна з місцевих газет опублікувала слова мера про те, що за останні роки місто стало спокійнішим, менш кримінальними.

 

Подробнее...
 
У Вірменській церкві Чернівців відбувся концерт відомого в Європі музиканта Карла Немічека


"Осіннє рандеву".З концертною програмою під такою назвою завітав до Чернівців у перші дні осені відомий в Європі трубач Карл Немічек. Як з’ясувалось, музикант, котрий нині проживає в Німеччині, є вихідцем із Буковини. У нього в Чернівцях віднайшлось немало друзів та шанувальників. Про це свідчила вщент заповнена зала Вірменської церкви. Органний зал маестро вибрав через те, що більша частина концертних творів, котрі він виконував, супроводжувалась саме органною музикою.

Подробнее...
 
Официальные новости РА E-mail
09.09.2010 08:17


Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня в Правительстве встретился с участниками всеармянского форума деятелей изобразительного искусства. Стартовавший 6 сентября 2010 года в Ереване двухдневный всеармянский форум проводится под девизом «Искусство и бизнес, искусство и Интернет». Он организован по инициативе Министерства диаспоры РА.

Подробнее...
 


Страница 147 из 159
Ближайшие мероприятия общины: