Киевская Армянская Община 2009-2012

Марко Гресь: я не знаю і не бачу перепон за національною ознакоюМарко Гресь
Kоли ми починаємо згадувати історію, як вірмени з’явилися і в Києві, і в Україні, і в Західній Україні – це, передусім, були ремісники...

Подробнее...
 
Архітектурна перлина буде у новій «оправі»

У Вірменському соборі триває реставрація. Роботи тут проводять за кошти української та польської сторін. Цього року з міського бюджету на відновлення церкви виділили 1,5 млн. грн. За ці гроші мають відреставрувати дві брами у дворику і фасад собору.За словами начальника управління охорони історичного середовища Лілії Онищенко, найголовніша частина робіт у Вірменському соборі вже зроблена, але якби з держбюджету виділили стільки ж грошей, скільки з міського, то можна було би закінчити роботи цього року. “Зараз шукають гроші для ремонту проходу з вул. Лесі Українки на вул. Вірменську, тому що зробити фасад, а не зробити водопровід і мощення - безглуздо, - каже чиновниця. - До того ж під асфальтом збереглися кам’яні плити”.

Подробнее...
 
Депардьє вшанував пам'ять жертв геноциду вірмен і виявив бажання зняти фільм про Вірменію
05.09.2010 10:04


Усесвітньо відомий французький актор Жерар Депардьє вшанував пам'ять жертв Геноциду вірмен 1915 року, відвідав в суботу в Єревані меморіальний комплекс «Цицернакаберд» та поклав квіти до «Вічного вогню».

Подробнее...
 
У Рівному презентували глибину душі вірмен у світлинах


У Рівному презентували глибину душі вірмен у світлинах
Вірменія – рай для фотографів. У цьому своїми світлинами намагається переконати чеський вірмен Гарік Аванесян. Його фотовиставка "Вірмени" відкрилась на День міста у галереї "У фарватері істин".

Подробнее...
 
ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ


Подробнее...
 


Страница 151 из 162
Ближайшие мероприятия общины: