Киевская Армянская Община 2009-2012

Министерство Диаспоры РА объявляет о новом, более насыщенном и интересном этапе программы посещения Армении молодежью Диаспоры - «Ари Тун»-2010 PDF Печать E-mail

 

Подробнее...
 
ГЕНОЦИД ВІРМЕНСЬКОГО НАРОДУ ARMENIAN GENOCIDE ????? ??????????????? E-mail
10.04.2010 12:28


Подробнее...
 
ОГОЛОШЕННЯ E-mail


13
травня 2010 р. об 11 годині
в приміщенні вірменської каплиці

ім. Месропа Маштоца (вул. Фрометівська 2) відбудеться літургія

з нагоди християнського свята

Свято Вознесіння ХристовогоУкраїнська єпархія Вірменської апостольської церкви

Настоятель Київської парафії

о.Тер-Ованес


 
24 квітня вірмени всього світу відзначатимуть 95-ті роковини Геноциду вірменського народу PDF E-mail


 

 


Київ. 23 квітня. УНІАН.  24 квітня, вірмени всього світу відзначатимуть трагічну дату в своїй історії – 95-ті роковини Геноциду вірменського народу.

Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні і Республіці Молдова Армен ХАЧАТРЯН на прес-конференції в УНІАН, організованій Посольством Вірменії в Україні, Союзом вірмен України, Українською єпархією Вірменської апостольської церкви, Київською вірменською громадою. 

Посол нагадав, що 24 квітня 1915 року за розпорядженням уряду Османської Туреччини зі своєї батьківщини було депортовано і дорогою знищено 1,5 млн. мирних вірмен, які становили корінне населення Західної Вірменії. 

«Це страшна сторінка в історії Вірменії, коли ми втратили 1,5 млн. наших співвітчизників», - сказав А.ХАЧАТРЯН. 

За його словами, 24 квітня посольство проведе низку заходів на згадку про загиблих співвітчизників. Зокрема, вірмени, які проживають в Україні, зберуться на Подолі біля колишньої вірменської церкви, для участі в літургії. Крім того, планується провести виставки і конференції, присвячені 95-им роковинам Геноциду вірменського народу. 

А.ХАЧАТРЯН повідомив, що на сьогоднішній день вірменська трагедія 1915 року визнана Геноцидом вірмен, зокрема, парламентами Росії, Польщі, Німеччини, Франції, ООН, Європейським парламентом. 

За словами А.ХАЧАТРЯНА, інші держави продовжують визнавати Геноцид вірмен. 

Президент Союзу вірмен України Айк ПАМБУХЧЯН повідомив, що його організація направила звернення на ім`я Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА з проханням винести це питання на обговорення до парламенту. За його словами, звернення було підписане на початку квітня цього року. 

А.ПАМБУХЧЯН нагадав, що парламент АР Крим вже визнав Геноцид вірмен. 

А.ХАЧАТРЯН також додав, що сьогодні зустрічався з головою Верховної Ради України Володимиром ЛИТВИНИМ, і під час зустрічі, зокрема, обговорювалося питання про визнання українським парламентом трагічних подій у Вірменії 1915 року Геноцидом вірменського народу.

http://press.unian.net/ukr/pressnews-107781.html

 


Страница 165 из 169
Ближайшие мероприятия общины: