Киевская Армянская Община 2009-2012

У Києві відбувся семінар в рамках Програми Східного партнерства

КИЇВ. 31 жовтня — 1 листопада 2016 р. у Києві відбувся дводенний семінар “Інтеграція і загальнонаціональний діалог — моделі і накопичений міжнародний досвід” в рамках Програми Східного партнерства: “Меншини та етнополітичні питання: Білорусь — Молдова — Україна”, що фінансується Міністерством закордонних справ Данії. Семінар організовано Європейським центром із питань меншин у партнерстві з Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Міністерством культури України.

У семінарі взяли участь близько 60 учасників з України, Білорусі та Молдови. Серед присутніх на семінарі були і досвідчені фахівці, і молоді спеціалісти, з державних установ, громадських організацій, та активісти, що займаються питаннями різноманітності і національних меншин.


Було заслухано вітальне слово представника Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.


Із презентацією на тему “Значення і наслідки “інтеграції” по відношенню до “старих” і “нових” меншин” виступив професор Амстердамського вільного університету та Роттердамського університету ім.Еразма, очільник міжнародної мережі IMISCOE (Міжнародна міграція, інтеграція й соціальна згуртованість), пан Моріс Круль. Під час презентації обговорювались значення й наслідки інтеграції “старих” і “нових” меншин. Презентація також розглянула та узагальнила різні підходи до даного поняття, а також позитивні та негативні наслідки інтеграційних процесів.


Із презентацією на тему “Інтеграція мігрантів і меншин — яким чином це поняття тлумачать у Європі?” виступив член Сейму Латвії, член ПАРЄ(Латвія), пан Борис Цілевич. До основного кола інтересів пана Цілевича належить управління етнічними конфліктами, права людини та меншин, демократія в поліетнічних суспільствах.


Метою Програми Східного партнерства: “Меншини та етнополітичні питання: Білорусь — Молдова — Україна” є підвищення загальної поінформованості й зміцнення потенціалу курсу державних політик, спрямованих на управління соціальної рівністю і зміцнення співробітництва між державою та її національними меншинами, а також поліпшення співпраці між центральними і місцевими органами влади та громадським суспільством, а також консультативно-дорадчими органами з питань меншин.Семінар - навчання надав змогу обговорити проблеми, з якими стикаються фахівці з питань різноманітності і національних меншин у щоденній роботі, ефективні шляхи їх вирішення, обмінятись досвідом та порадами. Спілкування колег завжди є результативним. Особливо, коли це спілкування відбувається у форматі вивчення міжнародного досвіду. Дані зустрічі залишають приємний спогад через те, що проходять в атмосфері взаєморозуміння.За матеріалами семінару

Фотографії Самвела Азізяна

 

 

 
Ближайшие мероприятия общины: