Киевская Армянская Община 2009-2012

Вірменознавство: Нова ілюстрована панорамна мапа Арцаху

У квітні 2017 року Фондом розвитку та підтримки вірменознавчих досліджень «Анів» видано плакатний варіант (107х61см) ілюстрованої панорамної мапи «Республіка Арцах» вірменською мовою (тираж 1000 примірників). Перший тираж (1000 примірників) плакатного варіанта мапи вийшов у світ в 2016 році російською мовою. Мапа була створена в 2011 році і була видана в 2014 році в зменшеному форматі тиражем в 500 примірників.Кандидат технічних наук Рубен Атоян на конференції в Сурб-Хач - 2009 р. Фотографія Самвела Азізяна.

Мапа охоплює території всього Арцаху - Нагірного, Долинного і Північного. На мапі відображені рельєф, гідрографія, рослинний покрив та інше, відзначені всі населені пункти регіону та їх офіційні назви, місця старих поселень, монастирі, церкви, цвинтаря, хачкари, руїни млинів та інше. Карта оформлена художніми ілюстраціями найбільш значущих історико-архітектурних пам'яток Арцаху.


Стефан Абраамян на конференції в Сурб-Хач - 2009 р. Фотографія Самвела Азізяна.

Автори карти - кандидат технічних наук Рубен Атоян (зміст і картографічне оформлення), Стефан Абраамян (художнє оформлення).

 

Інформацію про діяльність Фонду «Анів», а також новини вірменознавства можна знайти на сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/foundation.Aniv

 

за матеріалами Фонду «Анів»

джерело www.kievao.com.ua

Кївська вірменознавча комісія

 
Ближайшие мероприятия общины: