Киевская Армянская Община 2009-2012

Клод-Армен Мутафян відвідав Міністерство Діаспори Республіки Вірменії

ЄРЕВАН. Міністр Діаспори Республіки Вірменія Грануш Акопян 13 вересня 2017 року прийняла відомого французького вірменознавця, іноземного члена Національної Академії наук Республіки Вірменія, почесного доктора Єреванського державного університету, професора університету Сорбонна Клода-Армена Мутафяна.

Привітавши гостя, міністр відзначила велику науково-дослідницьку роботу яку проводить відомий вірменознавець, роботу яка спрямована на вивчення і збереження вірменських історико-культурних цінностей. Були обговорені питання, що до цілей, тематичних напрямків і результатів які очікують від роботи 6-го загально вірменського форуму Вірменія-Діаспора.

Професор Клод-Армен Мутафян добре відомий в науковому світі своїми вірменознавчими дослідженнями та публікаціями, бере активну участь в Міжнародних науково-практичних конференціях з питань вірменознавства, в тому числі в Україні.


На фотографії: відомі французькі вірменознавці Клод-Армен Мутафян і Патрік Донабедян. Міжнародна наукова конференція присвячена 90-річчю від дня народження Ярослава Дашкевича. Львів, 13 грудня 2016 р. Фотографія Самвела Азізяна.

за матеріалами hayernaysor.am
джерело http://kievao.com.ua/

 

 
Ближайшие мероприятия общины: