Киевская Армянская Община 2009-2012

Вчимо вірменську в бібліотеці! До Всеукраїнського дня бібліотек.

Ось вже кілька років у Бібліотеці №8 для дітей ЦБС Печерського району міста Києва, завідувач Наталія Цицарева, діє гурток вивчення вірменської мови (факультатив), який веде досвідчений викладач Рузанна Мартиросян. Діти із задоволенням відвідують заняття, які проходять в затишному приміщенні бібліотеки. При факультативi діє дитяча музична група «Зангакнер», ставляться театральні постановки за мотивами дитячих казок. Діти, які приходять на заняття в бібліотеку відразу стають постійними читачами бібліотечної літератури.

У цей святковий день, Всеукраїнський День бібліотек, колектив бібліотеки прийшла привітати голова «Центру вірменської культури «Наірі» Віолетта Хачатурова, яка відзначила колектив почесною грамотою "За особистий внесок у зміцнення українсько-вірменських культурних зв'язків".

Нагадаємо, що в минулому році колектив бібліотеки отримав грамоти від Надзвичайного Посла Республіки Вірменія в Україні Андраніка Манукяна і голови всеукраїнської організації «Національний конгрес вірмен України» Ашота Аванесяна, грамоти урочисто вручив віце-президент «Ради національних співтовариств України» Єрванд Данієлян.

Ми так само поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного осередка людського досвіду і знань. Бажаємо Вам усіх благ, уваги ваших читачів і ваших справжніх шанувальників!

Зі святом бібліотек!


Наша довідка:

Вірменська мова не вважається мовою міжнародного спілкування, але це офіційна мова у 3-х суверенних державах, таких як Вірменія, Ліван та Кіпр, поширена в США(1.8 млн.), Франції (0.6 млн), країнах СНД (2.5 млн) та на Близькому Сході (1 млн). Також це мова, яку знають 14 млн людей, для яких вірменська є рідною. У книгосховищах різних країн світу знаходяться вірменські літописи написані вірменами що жили в Україні за часів середньовіччя, сьогодні ці книги відкривають нам невідомі сторінки історії України. Тому знання вірменської відкриває доступ до розширення світогляду, пізнання культури і звичаїв вірменського народу, знайомство з вірменами з різних країн, спілкування з ними в мережі Іінтернет та особисто.

джерело: http://kievao.com.ua/

 
Ближайшие мероприятия общины: