Киевская Армянская Община 2009-2012

Культурний тиждень в Діаспорі, присвячений 100-річчю Республіки Вірменія та героїчним травневим боям

Інтерактивна газета «Вірмени сьогодні» представляє заклик міністра Діаспори Республіки Вірменія Грануш Акопян організувати в громадах культурний тиждень, присвячений 100-річчю Республіки Вірменія та героїчним травневим боям.

«Дорогі співвітчизники

Для всього світового вірменства 2018 знаменується ювілеями 100-річчя Республіки Вірменія та героїчних травневих боїв, які є одними з найяскравіших проявів національної єдності в історії Вірменії.

Це свята нашого спасіння і відродження, які дали нам державність і відкрили шлях до нашої сьогоднішньої Республіці Вірменія.

Безмежно почуття вдячності кожного з нас пам'яті героїв Сардарапату, Баш-Апарану, Каракіліси, створили Республіку, що зобов'язує нас, бути вдячними і відповідальними, зберігати спадщину предків і розвивати нашу Батьківщину.

Через століття, вірменський народ з гордістю зберігає пам'ять про найбільшу відданість і патріотизм своїх синів, а покоління незалежності, безсумнівно, є гідним послідовником цієї спадщини, що зміцнює державу своїм інтелектом, сміливістю і творенням.

Протягом усього року в Республіці Вірменія планується проведення самих різних заходів, присвячених святам, які містять в собі символ нашої єдності, переосмислення пройденого історичного шляху, устремління погляду в майбутнє.

У зв'язку з цим Міністерство Діаспори Республіки Вірменія закликає вас, якщо вважаєте за доцільне, провести 20-28 травня в громадах культурний тиждень, присвячений 100-річчю Республіки Вірменія та героїчним травневим боям - організувати концерти, свята поезії, лекції, зустрічі, виставки та інші заходи, ставши учасниками цього Всевірменського, загальнонаціонального свята.

Тиждень стане своєрідним оглядом нашої згуртованості.

Нехай у вірменського народу завжди будуть приводи святкувати травневі перемоги, гуртуватися навколо перемог, ніколи не маючи нові квітні.

З любов'ю,

Грануш АКОПЯН,

 

Міністр Діаспори Республіки Вірменія

 


հայերեն
Похожее изображение


enhlish  Похожее изображение

 

 
Ближайшие мероприятия общины: