Киевская Армянская Община 2009-2012

Мхітар Айрапетян — міністр Діаспори Республіки Вірменія

Указом Президента Республіки Вірменія Армена Саркісяна від 12 травня Мхітар Айрапетян призначений міністром Діаспори Республіки Вірменія.

З нагоди призначенням новопризначений міністр на своїй сторінці в Фейсбуці написав: «Засобом за якомога коротший термін подвоїти чисельність населення Вірменії є Велика репатріація: необхідно зробити Вірменію країною всіх вірмен, такий, щоб вірменин в будь-якій точці світу ототожнював себе з вірменської державністю і розглядав її як потенційне місце проживання якщо не своє, то як мінімум своїх нащадків. Як міністр Діаспори Республіки Вірменія, з першого ж дня самозабутньо і всім ентузіазмом приступлю до реалізації цієї ідеї, ще рік тому включеної в нашу передвиборчу програму ».

 

«Вірмени сьогодні» представляє біографію новопризначеного міністра Діаспори Мхітара Айрапетяна.

 

Навчався в №186 школі, потім в старшій школі №127.

 

У 2011 році вступив в ЄДУ, в 2014 - в магістратуру.

 

У 2011-2015рр. був членом Асоціації молодих політичних діячів.

 

У 2007-2011рр. навчався на факультеті сходознавства ЄДУ.

 

У 2011-2013рр. навчався в магістратурі того ж факультету.

 

У 2013р. оформився як здобувач в Інституті сходознавства НАН РВ. Був членом Студентської ради та Студентського наукового товариства факультету сходознавства.

 

Автор двох наукових статей.

 

У 2012р. разом з тюркологом Геворгом Петросяном заснував Тюркознавчій портал (AllTurkey.am). Є одним із засновників Асоціації молодих політичних діячів (АМПД).

 

Працював в компаніях «Ахтамар тур», «ArmActive - Youth Center», «Peace and Development Youth Club» і «Euphrates Research Center - центр ЕВФРАТ».

 

Працював в інформаційних сайтах «Айнюз», «Араратнюз» і 1in.am в якості аналітика

 
Ближайшие мероприятия общины: