Киевская Армянская Община 2009-2012

Міжнародний день рідної мови - 2019 - Մայրենի լեզվի միջազգային օր:
17.02.2019 19:06

КИЇВ. 21 лютого 2019 року в рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови, Рада національних спільнот України спільно з Радою представників громадських об'єднань корінних народів, національних меншин України при Міністерстві освіти і науки України організували Урочистий захід, присвячений цьому Дню. Головна мета дня рідної мови — сприяння мовній різноманітності світу і стимулювання вивчення іноземних мов населенням різних країн. Учасників свята привітав Голова Ради національних спільнот України Ашот Аванесян, який зазначив, що мова є одним із символів незалежної держави, акцентував увагу на те, що в Україні багато національно-культурних товариств, в яких створюються умови для розвитку мов національних меншин, наголосив, що сьогодні молодь має можливість безперешкодно вивчати рідну чи іншу мови.

У заході взяли участь учні гуртка вірменської мови при Дитячій бібліотеці №8 ЦБС Печерського району міста Києва, викладач Рузанна Мартиросян і Народний ансамбль України «Айренік», художній керівник Гоар Геворкян.
 

 

 

Учасників свята привітав Голова Ради національних спільнот України Ашот Аванесян, який зазначив, що мова є одним із символів незалежної держави, акцентував увагу на необхідності розвитку української мови, відмітив, що в Україні багато національно-культурних товариств, в яких створюються умови для розвитку мов національних меншин, наголосив, що сьогодні молодь має можливість безперешкодно вивчати українську чи іншу мови.

 
Ближайшие мероприятия общины: