Киевская Армянская Община 2009-2012

На Київщині – новий очільник облдержадміністрації
26.06.2019 00:00

Київська обласна державна адміністрація може отримати нового очільника – Михайла Бно-Айріяна. Кандидатуру Бно-Айріяна Кабінет Міністрів погодив на урядовому засіданні 26 червня.


БНО-АЙРІЯН МИХАЙЛО КАРЕНОВИЧ

Михайло Бно-Айріян державний управлінець з різноплановим досвідом роботи. До призначення в ДП «НЕК «Укренерго» очолював Департамент стратегічного планування та європейської інтеграції в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, відповідав за весь міжнародний блок питань та був другою після Міністра посадовою особою Міністерства за рівнем публічності.

За час роботи в Міністерстві був головою робочої групи з написання нового законопроекту про ринок електроенергії, очолював групу з розроблення моделі реструктуризації НАК «Нафтогаз України», ініціював створення Стратегічної робочої групи з реагування на проблеми інвесторів, «перезавантажив» роботу міжнародного напряму.

Під час роботи в Уряді в 2013-2014 рр. в якості Радника Віце-прем’єр-міністра Михайло Бно-Айріян відповідав за напрям охорони здоров’я. В тому числі завдяки його активній позиції за цей час вдалося суттєво спростити доступ важкохворих до знеболення,  запровадити європейські стандарти якості ліків GMP при їх виробництві та імпорті в Україну.

Має досвід роботи в дипломатичній сфері. У 2010-2013 роках на посаді Радника Міністра закордонних справ відповідав за економізацію зовнішньої політики.  Вперше в історії МЗС ініціював створення та був виконавчим секретарем Ради експортерів при МЗС України, Робочої групи зі співробітництва МЗС з регіонами України, здійснював оперативне керівництво цими структурами. Готував та брав участь в 10 закордонних візитах Міністра закордонних справ до країн Близького Сходу та Азії.

Михайло є автором та керівником проекту “Стратегії енергетичної дипломатії України”. У книзі вперше в Україні розглянуто приклади систем координації енергетичної дипломатії за кордоном, діяльність міжнародних фінансових та аналітичних інституцій і проаналізовано 45 країн, які тією чи іншою мірою становлять інтерес для України на предмет розвитку співробітництва в енергетичній сфері.

Отримав освіту з міжнародної економіки в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та ступінь МВА з нафтогазового бізнесу в Московському інституті міжнародних відносин.

Володіє англійською та арабською мовами.

Має понад 340 публікацій в медіа.

Хобі: картинг, стрільба в тирі.

 
Ближайшие мероприятия общины: