Киевская Армянская Община 2009-2012

Відбувся V обласний фестиваль національних спільнот «Київщина – сузір’я злагоди».
25.08.2019 10:00

samvelazizian 23 серпня у Переяслав-Хмельницькому, на території Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини, відбувся V обласний фестиваль національних спільнот «Київщина – сузір’я злагоди» присвячений 28-ї річниці Незалежності України та Дню Державного прапора України.

Цього року до організації фестивалю долучилися Київська обласна державна адміністрація та обласна рада, всеукраїнські громадської організації «Рада Національних спільнот України» та «Національний Конгрес вірмен України», підприємства та організації Київської області.


Учасників та гостей фестивалю привітав новопризначений Голова Київської облдержадміністрації Бно-Айріян Михайло Каренович, Надзвичайний і Повноважний Посол Вірменії в Україні Тігран Сейранян, Керуючий Переяслав-Хмельницькою і Вишневською єпархією Української Православної церкви, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Дробенко), директор Департаменту у справах релігії та національностей Міністерства культури України Юраш Андрій Васильович, голова всеукраїнської громадської організації «Рада Національних спільнот України», президент ВГО «Національний конгрес вірмен України» Аванесян Ашот Дадікоєвич та інші почесні гості.

Відкриває концертну програму молода, талановита і вже популярна співачка Каріне Балабекян з піснею «Я люблю мою країну — Україну!»


На музичній сцені фестивалю «Київщина – сузір’я злагоди» виступило чимало учасників та творчих колективів, серед яких дитяча вірменська вокальна група «Зангакнер», керівник — педагог Рузанна Мартиросян.

Пісенна творчість була представлена в усій різноманітності. Звучали автентичні і українські народні пісні, сучасні естрадні композиції, авторські твори, сучасні патріотичні пісні у виконанні гуртів. Загалом, у фестивалі взяли участь більше 20 аматорських та професійних фольклорних, вокальних, хореографічних колективів, солістів, вокальних дуетів з усіх куточків Київської області.

Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини перетворився на барвистий ярмарок, де майстри з декоративно-ужитковаго мистецтва з різних куточків району та області відкрили виставку-продаж своїх товарів — виробів з бісеру, ниток, дерева, кераміки, глини, паперу, металу, виконані в новітніх техніках з сучасних матеріалів — все створено руками талановитих людей, які люблять і цінують українську культуру.

джерело http://kievao.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1432:-28-v-l-r

 
Ближайшие мероприятия общины: