Киевская Армянская Община 2009-2012

У Сирії вбито вірмено-католицьких священиків.

aziziansamvel Терористи в Сирії вбили пастора вірменської католицької громади Камишли ієрея Овсепа Петояна і його батька, ієрея Абраама Петояна.Як передає «Громадське радіо Вірменії» посилаючись на видання «Гандзасар» з Алеппо, глава вірменської католицької громади і його батько були вбиті в машині по дорозі в Дер Зор, коли намагалися з'ясувати стан католицької церкви. Терористи відкрили вогонь по їхній машині.

В результаті стрілянини батько пастора був убитий на місці, а через кілька хвилин помер і пастор Тер Овсеп Петоян. Диякон церкви Хасіче Фаті Сано був поранений в машині, обстріляний терористами.

Переклад українською http://kievao.com.ua

eng
arm
rus
Терористи в Сирії вбили пастора вірменської католицької громади Камишли ієрея Овсепа Петояна і його батька, ієрея Абраама Петояна.

Як передає Громадське заради Вірменії посилаючись на видання «Гандзасар» з Алеппо, глава вірменської католицької громади і його батько були вбиті на машині по дорозі в Дер Зор, коли намагалися з'ясувати стан католицької церкви. Терористи відкрили вогонь по їхній машині.

В результаті стрілянини батько пастора був убитий на місці, а через кілька хвилин помер і пастор Тер Овсеп Петоян. Диякон церкви Хасіче Фаті Сано був поранений в машині, обстріляної терористами.
 
Ближайшие мероприятия общины: