Киевская Армянская Община 2009-2012

Увага! Триває конкурс «Європейська весна 2020».

З 21 березня по 31 травня у Вікіпедії триватиме «Європейська весна» — українська частина міжнародного конкурсу CEE Spring 2020, що присвячений наповненню Вікіпедії статтями про країни Центральної і Східної Європи.


Для участі у конкурсі потрібно започаткувати або доповнити в українському розділі Вікіпедії статтю про країни Центральної та Східної Європи — за винятком України. Таким чином українською мовою будуть створені й поліпшені статті про сусідні держави, а конкурсанти з інших країн писатимуть і доповнюватимуть статті про Україну у своїх мовних розділах.


Учасниці та учасники конкурсу писатимуть статті до Вікіпедії про природу, суспільство, історію, культуру та науку країн регіону. Минулоріч дописувачі подали на розгляд журі понад 1700 статей, при цьому участь у «Європейській весні» взяв 81 конкурсант.


Переможцями стануть ті дописувачі та дописувачки, які зроблять найбільший якісний внесок. Також організатори змагання підготують призи для активних учасниць та учасників, котрі напишуть чи суттєво поліпшать принаймні п’ять статей в рамках конкурсу.


Детальніше про конкурс можна дізнатись на його сторінці у Вікіпедії. Там можна знайти правила конкурсу, принципи оцінювання внеску учасників, список статей, запропонованих до створення.

 

джерело: https://uk.wikipedia.org

вірменською https://hy.wikipedia.org

 

 
Ближайшие мероприятия общины: