Киевская Армянская Община 2009-2012

Республіка Вірменія запрошує фахівців з діаспори служити в державному секторі.
16.03.2021 13:10


Представляємо Прес-реліз програми Офісу головного уповноваженого у справах діаспори Республіки Вірменія "iGorts - 2021". Програма дає можливість вірменським фахівцям з діаспори працювати в системі держуправління Республіки Вірменія.

Офіс головного уповноваженого у справах діаспори Республіки Вірменія розпочало програму "iGorts" - 2021 р.", Яка дозволить 50 високопоставленим вірменським спеціалістам з діаспори з академічними сертифікатами та досвідом роботи робота у вірменських міністерствах та інших державних органах.

Заявки приймаються до 15 квітня вірменською, російською та англійською мовами. Після закінчення терміну розпочнеться процес розгляду заявки учасників, які пройшли перший етап, їх запросять на співбесіду. Після остаточних виборів вірменські фахівці з діаспори будуть працевлаштовані у відповідні департаменти на один рік.


IGorts - перша в історії Республіки Вірменія програма, в рамках якої вірменські спеціалісти з діаспори запрошуються працювати в уряді Республіки Вірменія на державному рівні, витрати на які повністю покриває держава. Програма не тільки пропонує безпрецедентну можливість працювати в системі управління, але також відкриває вікно для державного будівництва в діаспорі для створення більш глибокого зв'язку з батьківщиною.


Офіс головного уповноваженого у справах діаспори Республіки Вірменія вперше запустило iGorts навесні 2020 року з метою зміцнення відносин Вірменія-Діаспора шляхом залучення професійного потенціалу діаспори. В даний час 51 вірменський спеціаліст з діаспори з 19 різних країн працює в 19 відділах.


Обрані спеціалісти отримують авіаквиток в рамках програми (до Вірменії в зворотному напрямку), однорічний збір на прописку, збір на проживання та медичне страхування.

У 2021 році програма стартує 1 вересня і триватиме 12 місяців.

Якщо ви хочете подати заявку на програму iGorts 2021, будь ласка, заповніть форму заявки тут. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . або зателефонуйте (+374) 10 51-55-14.

ОФІС ГОЛОВНОГО УПОВНОВАЖЕННОГО У СПРАВАХ ДІАСПОРИ РЕСПУБЛІКИ ВІРМЕНІЯ.

ЄРЕВАН, ВІРМЕНІЯ (16 березня 2021 р.)

 

 

 
Ближайшие мероприятия общины: